PÁLAVA 2019 od čt 9.5. do so 11.5

PÁLAVA Tour 2019 - DVACÁTÝ ROČNÍK!!!
Uběhla neuvěřitelně dlouhá doba, co pravidelně v hojném počtu navštěvujeme Pálavu, Kemp Nové Mlýny. První ročník byl výjimečný, stejně tak jako ty co následovaly a mnohé pak léta pronásledovaly. Šála na zelené vlně, porod Lály, Mejsnova modrá krev, kdy se stal po havárii prezidentem Perunů a ze slavných výroků, ten AŤŮV: "Tolik peněz stálos a nejedos!" et cetera, et cetera, ... Je na co za těch posledních dvacet let vzpomínat!


PERUN pf 2019

Přátelé, kamarádi, PERUN ať provází kroky nás Všech ve zdraví a hojnosti. Dokud žijeme, můžeme! VĚK je jenom ČÍSLO... MY JEŠTĚ NEJSME STARÝ! Hudba a zpěv > RYBIČKY 48. KLIKNĚTE na: PERUNSKOU PF-KU 2019


Stále aktuální - hledáme DÁRCE KRVE.

KARLOS Holík - VÝZVA!
Řady dárců krve proklatě prořídly a potřebovali bychom novou krev. Tak přátelé, všichni, kdo jste mohoucí a zdravotně v pořádku, podpořte dobrou věc a perunského ducha, a přidejte se do našich řad. A vězte, že pro muže je darování krve nadmíru prospěšné, jelikož podporuje krvetvorbu a nahrazuje středověké pouštění žilou (ženy mají výměnu od přírody zařízenu přirozeně, proto jsou méně náchylné na kardiovaskulární choroby a infarkty). M.Z.K.Perun Kuchťa

bude vždy duchem s námi...


PERUNI made in USA 2011-04

Semínko myšlenky Perunů už klíčí mezi betonem a sklem v New Yorku. Díky Leo /ostatní foto v odělení Fotografií/31. 12. 2018

VÁNOČNÍ NOHEJBALOVÝ TURNAJ 2018

Od prvního turnaje uběhlo DVACET LET!

FOTOGRAFIE z turnaje: https://peruni-cz.rajce.idnes.cz/2018_12_29_nohejbalovy_turnaj/

Letošní ročník se obzvláště vydařil. Šest trojčlenných družstev podalo obětavé a vyrovnané výkony. Vítězové si museli počkat na výsledek posledního souboje, který rozhodl o konečném pořadí. Na prvním místě nakonec SKONČILI  Marťas, Kiči a Johny . Druzí byli  Alex, Karlos a Šála  a bronzoví, kdo ví:  Mejsn, Bláža a Pijas.

 Po vyhlášení výsledků a předání hodnotných věcných cen, pokračovaly závody rychlostní, o pohár Captaina Morgana, kde zvítězili Ti, co včas utekli. Zvláštní poděkování PPP, patří Marťasovi, který ví, jak se postarat o zákazníky a speciální dík si vysloužil Svetřík Mirek, který se ujal nejen fotografování, ale i soudcování a pomohl, kde mohl!  Pjátelé, závěječné hodnocení = SUPEJ AKCE! ***** Díky a přeji Všem lidem dobré vůle šťastný vstup do nového roku 2019 a hodně zdraví!!!
6. 12. 2018

PerunSvině 2018

Tady ještě dobrý!

Fotografie z průběhu zabijačky v Ratišovicích, 1. prosince lp. 2018, u všeuměla Václava Hůrky, můžete shlédnout na Rajčeti:

https://peruni-cz.rajce.idnes.cz/2018_12_01_perunsvine_ratisovice/

 

Atmosféru nelze lépe vyjádřit, než úvodem básně, třebíčského rodáka, Víti Nezvala:
Bylo to překrásné a bylo toho dost!
30. 11. 2018

Čtvrteční TETOBRANÍ

ŘECKÝ VEČŮREK

Drazí Peruni, přátelé a kamarádi, čtvrteční nohejbalové zápolení za účasti 9-ti hráčů, nemělo chybu. Zejména nejmenovaná TROJICE ( Uh./Bl./L.p.p.k.), popíjící šumivé jonťáky a červenku, vytvořila na lavičce skvělou kulisu "bůůů" a na hřišti nejednou překvapila svými kaskaderskými výkony. A pozor! V Krmelci na Chatě nás bylo OSM. Řecká kuchyně slavila úspěch. Nejvíce šly na odbyt TZATZIKI a plněná rajčata. Děkuji Všem za vytvoření jedinečné a skvělé atmosféry. Velký dík patří i Kačeně, za blesku rychlou obsluhu a komfortní servis! PS: Poprvé v životě jsme se zdravě PŘEŽRALI, ale v sobotu na PerunSvini to napravíme a uvidíme se i s ostatními, kteří ve čtvrtek nemohli. Teta B.
12. 11. 2018

11. 11. 2018 zemřel Perun MILAN KUCHAR

 

 

Peruni a přátelé cítí hluboký zármutek nad ztrátou milovaného kamaráda, který nás navždy a nezvratně opustil…

Poslední rozloučení proběhlo v pátek 16. 11. ve 13hod. na Novém hřbitově v Třebíči. 

celý článek9. 5. 2018

PÁLAVA Tour 2018

19 chovanců na startu

VENI, VIDI VICI v Bulharech!
9. 5. 2018

Perunská zdravice prof. PIRKOVI!

MARATÓNEC

SYN Peruna Hajňáka, Jakub, se potkal s profesorem Janem Pirkem (viz.: foto), kterému vyřídil pozdrav od PERUNŮ.

Pan doktor PIRK vzkazuje, že už se těší na setkání s Peruny při výlovu Rožmberka.

Když pozdrav, tak jedině od SRDCE, těšíme se!

PERUN ať provází jeho i naše kroky ve zdraví, …
další zprávy >>
<< předchozí zprávy
CMS systém Správce webu - Reklamní agentura YASHICA