PÁLAVSKÉ PO VINNÉ 2020

11. - 13. ČERVNA
Po cestě do ráje, řežeme zatáčky,
zastávky střídáme, zvyšujem otáčky!
Co všechno nás čeká, toho se nebojíme,
někdo se leká, ale my obstojíme!


Pro všechny DÁRCE KRVE.

KARLOS Holík - VÝZVA!
Řady dárců krve proklatě prořídly a potřebovali bychom novou krev. Tak přátelé, všichni, kdo jste mohoucí a zdravotně v pořádku, podpořte dobrou věc a perunského ducha, a přidejte se do našich řad. A vězte, že pro muže je darování krve nadmíru prospěšné, jelikož podporuje krvetvorbu a nahrazuje středověké pouštění žilou (ženy mají výměnu od přírody zařízenu přirozeně, proto jsou méně náchylné na kardiovaskulární choroby a infarkty). M.Z.K.Perun Kuchťa

bude vždy duchem s námi...


PERUNI made in USA 2011-04

Semínko myšlenky Perunů už klíčí mezi betonem a sklem v New Yorku. Díky Leo /ostatní foto v odělení Fotografií/


Drazí přátelé, kamarádi a Peruni,

Je tomu již 20. let, co prožíváme společné zlomky radostných a šťastných životních okamžiků. Střípky volných chvil, které jsme spolu doposud prožili, patří rozhodně k těm světlým stránkám našeho života.

Kamarádství začalo nohejbalem a pořádáním pravidelných turnajů. Následovalo již tradiční cyklo setkání na Pálavě, předvánoční hodnotné zabijačky, každoroční tenisové turnaje a podzimní pobyty v Soldenu spojené s občasným lyžováním.

 
Naše přátelství se stále více utužovalo při mnoha dalších vzácných příležitostech: Pompézní oslavy "kulatých" narozenin, některé rozvody vystřídalo bujaré veselí na svatbách a také jsme zapíjeli novorozeňata druhé generace atd.


HODNOCENÍ PO 20. LETECH = KAMARÁDSTVÍ A PŘÁTELSTVÍ, které nám může leckdo závidět.

CMS systém Správce webu - Reklamní agentura YASHICA