PÁLAVSKÉ PO VINNÉ 2020

11. - 13. ČERVNA
Po cestě do ráje, řežeme zatáčky,
zastávky střídáme, zvyšujem otáčky!
Co všechno nás čeká, toho se nebojíme,
někdo se leká, ale my obstojíme!


Pro všechny DÁRCE KRVE.

KARLOS Holík - VÝZVA!
Řady dárců krve proklatě prořídly a potřebovali bychom novou krev. Tak přátelé, všichni, kdo jste mohoucí a zdravotně v pořádku, podpořte dobrou věc a perunského ducha, a přidejte se do našich řad. A vězte, že pro muže je darování krve nadmíru prospěšné, jelikož podporuje krvetvorbu a nahrazuje středověké pouštění žilou (ženy mají výměnu od přírody zařízenu přirozeně, proto jsou méně náchylné na kardiovaskulární choroby a infarkty). M.Z.K.Perun Kuchťa

bude vždy duchem s námi...


PERUNI made in USA 2011-04

Semínko myšlenky Perunů už klíčí mezi betonem a sklem v New Yorku. Díky Leo /ostatní foto v odělení Fotografií/25. 3. 2019

JARO JE TU!

TŘI, pr... si vyTŘI!

Nohejbalový čtvrtek 21. 3. přivítal JARO. Na šestici hráčů se díky svěžím výkonům, ani v nejmenším neprojevili příznaky jarní únavy. Po odehrání několika prvních setů, to vypadalo, že hrací pole zcela ovládá družstvo prezidenta Mejsna, Tom a Marťas. Za stavu 3:1 se nakonec podařilo Blážovi, Uhlákovi a J. Rymešovi, díky zkušenostem a trpělivě houževnatým výkonům, výsledek zvrátit a ve finále remizovat! Dík, za vyrovnaný souboj patří i protihráči Tomovi, který pod trvalým tlakem otcovských rad, podstatně více kazil. Bláža byl nucen ze zdravotních důvodů vynechat 2 sety, neb dostal ránu, jako z děla, na pinďoura, ajaj… V Krmelci na Chatě jsme nakonec skončili TŘI, pr… si vyTŘI. Uhlák spěchal domů, zachytit zbytky tepla dohořívajícího rodinnému krbu, TORZO Perunů, Bláža, Mejsn a Marťas, si na sebe zbyli. Přesto to byl příjemně vydařený a smysluplně prožitý komorní večer. Zavzpomínali jsme, …
15. 3. 2019

Ať žije, kdo pije a Slávie!

DEVĚT mm - jsme v ráži

Čeká mě nesnadný úkol, poskládat střípky ze včerejška 14.3. a udělat zápis. Bylo nás ČTRNÁCT! Nejveselejší družstvo na nohejbalu nedokázalo prolomit smůlu! Nepomohl ani iontový nápoj VR (Vlašský Ryzlink), heroické výkony či těsné výsledky a omámení outsideři LPPK, Uhlák a Bláža nevyhráli ani jeden set! Důvod byl zřejmý, vysoká úroveň hry se vyšplhala až k oblakům a ruku v ruce s technicky brilantními zákroky, neměli proti ostatním šanci. Nezávisle na výsledku, jsme všichni odcházeli do sprch spokojení a šťastní! Dobrá nálada nás provázela i na perunské besídce, která se konala na Badecu. Po plzeňském, několika rundách karibského rumu a vydatné večeři z perunsvině radost gradovala a zázračné vítězství Slávky nad Sevillou, udělalo za vydařeným večerem důstojnou tečku. Achich ouvej, ráno se probouzím s horečkou omladnic a v práci vidím Windows 2x. Tak zase brzy na viděnou, Váš prezident PéDéčka (Perunských Důchodců), teta B.

PS: Když jsem se podíval na společnou fotku, první co mě napadlo, bylo, že jsme všichni krásní kluci!!!
1. 3. 2019

PĚT na PĚT

PĚTKA v Krmelci

Posledního únorové nohejbalu ve čtvrtek 28. 2. 2019 se zúčastnila pětice hráčů a stejný počet skončil i na perunské besídce. Foto Karlos.

Další nohejbal a perunská besídka následuje až po čtrnácti dnech, ve čtvrtek 14. 3. Pjátelé, doufám, že se nás po tak dlouhém odloučení sejde víc, takže na uvítanou vezmu jonťák! :-)
22. 2. 2019

ALEX se stal dědečkem Emmičky!

OSLAVA v KRMELCI

Hrdý perunský dědeček ALEX, nám připravil na Chatě PŘEKVAPENÍ - veselý rautík. DÍKY dědo! Po Mikinovi, Hajňákovi, Mejsnovi, Leošovi, Blážovi a Marťasovi, se stáváš SEDMÝM perunským dědkem. K tomu Ti srdečně gratulujeme!
11. 2. 2019

Zabijačka u Vaignerů 2019

ŘEZNÍCI a ŘEZNICE

FOTKY na Rajčeti:

https://peruni-cz.rajce.idnes.cz/2019_02_09_zabijacka_u_vaigneru/

Pokochejte se fotografiemi z blízkého setkání třetího druhu ze dne 9. února 2019. Byla to jatka...
28. 1. 2019

Čtvrteční TŘI na TŘI

ŠESTKA

Osmička hráčů s jonťákem a šestice v Krmelci na Chatě. To je rekapitulace 24. 1. Perfektně jsme si zahráli, neboť síly i obětavé výkony jednotlivců, byly vyrovnané a to nejen na hřišti, ale i na besídce. U stolu se sešly tři ne-piči proti třem pičům. PROGRAM VORY III 12.-15.6. Mikin nás obeznámil s rezervacemi, upřesnily se stavy posádek a platba zálohy. Domů se šlo asi brzičko!?
další zprávy >>
<< předchozí zprávy
CMS systém Správce webu - Reklamní agentura YASHICA