PÁLAVA 2019 od čt 9.5. do so 11.5

PÁLAVA Tour 2019 - DVACÁTÝ ROČNÍK!!!
Uběhla neuvěřitelně dlouhá doba, co pravidelně v hojném počtu navštěvujeme Pálavu, Kemp Nové Mlýny. První ročník byl výjimečný, stejně tak jako ty co následovaly a mnohé pak léta pronásledovaly. Šála na zelené vlně, porod Lály, Mejsnova modrá krev, kdy se stal po havárii prezidentem Perunů a ze slavných výroků, ten AŤŮV: "Tolik peněz stálos a nejedos!" et cetera, et cetera, ... Je na co za těch posledních dvacet let vzpomínat!


PERUN pf 2019

Přátelé, kamarádi, PERUN ať provází kroky nás Všech ve zdraví a hojnosti. Dokud žijeme, můžeme! VĚK je jenom ČÍSLO... MY JEŠTĚ NEJSME STARÝ! Hudba a zpěv > RYBIČKY 48. KLIKNĚTE na: PERUNSKOU PF-KU 2019


Stále aktuální - hledáme DÁRCE KRVE.

KARLOS Holík - VÝZVA!
Řady dárců krve proklatě prořídly a potřebovali bychom novou krev. Tak přátelé, všichni, kdo jste mohoucí a zdravotně v pořádku, podpořte dobrou věc a perunského ducha, a přidejte se do našich řad. A vězte, že pro muže je darování krve nadmíru prospěšné, jelikož podporuje krvetvorbu a nahrazuje středověké pouštění žilou (ženy mají výměnu od přírody zařízenu přirozeně, proto jsou méně náchylné na kardiovaskulární choroby a infarkty). M.Z.K.Perun Kuchťa

bude vždy duchem s námi...


PERUNI made in USA 2011-04

Semínko myšlenky Perunů už klíčí mezi betonem a sklem v New Yorku. Díky Leo /ostatní foto v odělení Fotografií/1. 3. 2019

PĚT na PĚT

PĚTKA v Krmelci

Posledního únorové nohejbalu ve čtvrtek 28. 2. 2019 se zúčastnila pětice hráčů a stejný počet skončil i na perunské besídce. Foto Karlos.

Další nohejbal a perunská besídka následuje až po čtrnácti dnech, ve čtvrtek 14. 3. Pjátelé, doufám, že se nás po tak dlouhém odloučení sejde víc, takže na uvítanou vezmu jonťák! :-)
22. 2. 2019

ALEX se stal dědečkem Emmičky!

OSLAVA v KRMELCI

Hrdý perunský dědeček ALEX, nám připravil na Chatě PŘEKVAPENÍ - veselý rautík. DÍKY dědo! Po Mikinovi, Hajňákovi, Mejsnovi, Leošovi, Blážovi a Marťasovi, se stáváš SEDMÝM perunským dědkem. K tomu Ti srdečně gratulujeme!
11. 2. 2019

Zabijačka u Vaignerů 2019

ŘEZNÍCI a ŘEZNICE

FOTKY na Rajčeti:

https://peruni-cz.rajce.idnes.cz/2019_02_09_zabijacka_u_vaigneru/

Pokochejte se fotografiemi z blízkého setkání třetího druhu ze dne 9. února 2019. Byla to jatka...
28. 1. 2019

Čtvrteční TŘI na TŘI

ŠESTKA

Osmička hráčů s jonťákem a šestice v Krmelci na Chatě. To je rekapitulace 24. 1. Perfektně jsme si zahráli, neboť síly i obětavé výkony jednotlivců, byly vyrovnané a to nejen na hřišti, ale i na besídce. U stolu se sešly tři ne-piči proti třem pičům. PROGRAM VORY III 12.-15.6. Mikin nás obeznámil s rezervacemi, upřesnily se stavy posádek a platba zálohy. Domů se šlo asi brzičko!?
11. 1. 2019

Tři nohejbalové trojky ideál

Bylo nás PĚT

Ve čtvrtek 10. 1. 2019 jsme si pohodově zahráli v 9-ti lidech. Až na jedinou prohru, měla jasnou převahu trojice hráčů Mejsn, Jirka Rymeš a Mikin. Zbývající dvě družstva předvedli pohodově vyrovnaný, ale "mírně" unylý výkon. Není se čemu divit, když chyběli energetické náboje "jonťáky".

V Krmelci na Chatě jsme se trochu báli, neboť jsme tam v pěti Perunech byli úplně sami. Mikin a Bláža konzumovali nealko, ale v porovnání s ostatními pijany, nakonec zaplatili víc. TÉMATA perunské besídky: 1/ VORY: Příjezd st 12.6. Vyšší Brod, čt - Cihelna, pá - Český Krumlov, so - Odjezd. Zajišťuje MIKIN. 2/ PÁLAVA: čt 9.5. - so 11.5. - páteční program kola, po návratu Z Bulhar - večerní námi konaná zábava s naší SUPER kapelou /úkol pro Karlose/. 3/ VIETNAM: Domluvit schůzku zájemců /úkol Uhláka/ o cestu za šikmookou kulturou...
21. 1. 2019

Nohejbal a chatka

BYLO NÁS AŽ ŠEST

Čtvrteční nohejbal 17.1. 2019 v osmi hráčích probíhal celkem uspokojivě, až na menší dávku trpělivosti ZP, který byl drze nervózní a jonťák od Karlose nazval červenou vodou! Sedmička červenky se dopíjela velmi ztuha, díky Blážovi abstinenci do 9.2.
Perunská besídka skončila v jedenáct, bez větších programových výkyvů. Ladily se vory.
další zprávy >>
<< předchozí zprávy
CMS systém Správce webu - Reklamní agentura YASHICA