PÁLAVA 2019 od čt 9.5. do so 11.5

PÁLAVA Tour 2019 - DVACÁTÝ ROČNÍK!!!
Uběhla neuvěřitelně dlouhá doba, co pravidelně v hojném počtu navštěvujeme Pálavu, Kemp Nové Mlýny. První ročník byl výjimečný, stejně tak jako ty co následovaly a mnohé pak léta pronásledovaly. Šála na zelené vlně, porod Lály, Mejsnova modrá krev, kdy se stal po havárii prezidentem Perunů a ze slavných výroků, ten AŤŮV: "Tolik peněz stálos a nejedos!" et cetera, et cetera, ... Je na co za těch posledních dvacet let vzpomínat!


PERUN pf 2019

Přátelé, kamarádi, PERUN ať provází kroky nás Všech ve zdraví a hojnosti. Dokud žijeme, můžeme! VĚK je jenom ČÍSLO... MY JEŠTĚ NEJSME STARÝ! Hudba a zpěv > RYBIČKY 48. KLIKNĚTE na: PERUNSKOU PF-KU 2019


Stále aktuální - hledáme DÁRCE KRVE.

KARLOS Holík - VÝZVA!
Řady dárců krve proklatě prořídly a potřebovali bychom novou krev. Tak přátelé, všichni, kdo jste mohoucí a zdravotně v pořádku, podpořte dobrou věc a perunského ducha, a přidejte se do našich řad. A vězte, že pro muže je darování krve nadmíru prospěšné, jelikož podporuje krvetvorbu a nahrazuje středověké pouštění žilou (ženy mají výměnu od přírody zařízenu přirozeně, proto jsou méně náchylné na kardiovaskulární choroby a infarkty). M.Z.K.Perun Kuchťa

bude vždy duchem s námi...


PERUNI made in USA 2011-04

Semínko myšlenky Perunů už klíčí mezi betonem a sklem v New Yorku. Díky Leo /ostatní foto v odělení Fotografií/


12. 11. 2018

11. 11. 2018 zemřel Perun MILAN KUCHAR

 

 

 

Peruni a přátelé cítí hluboký zármutek nad ztrátou milovaného kamaráda, který nás navždy a nezvratně opustil…

Poslední rozloučení proběhlo v pátek 16. 11. ve 13hod. na Novém hřbitově v Třebíči. 

 

Vážená rodino, vážení přítomní,

opustil nás milovaný člověk a velký kamarád, pan Milan Kuchar.

Velmi těžko se hledají slova, která by vyjádřila hluboký žal a smutek v našich srdcích nad jeho odchodem.

Většina z nás již bolestnou ztrátu blízkého člověka zažila. Vlny bolesti se při vzpomínkách vracejí a těžko se smiřujeme s tím, že smrt je nedílnou součástí našich životů.

Náš nejlepší kamarád a Perun!!! již není mezi námi. V koutku duše jsme dlouhé měsíce věřili, že zákeřnou nemoc překoná. O to víc byl jeho odchod pro nás pro všechny nečekanou ránou.

Byl nedílnou součástí velkého sdružení přátel Pepř a není mezi námi nikdo, kdo by o něm mohl říct cokoliv špatného. Měli jsme ho všichni velmi rádi. Po Milanovi zbude díra, kterou již nelze zacelit, můžeme jen v dobrém vzpomínat. Budeme ho vidět všude a nikdy na něj nezapomeneme. Každý z nás s ním něco nezapomenutelného zažil. Prošel s ním menší či větší životní úsek. Všichni, kdo jsme ho znali, víme, že prožil plnohodnotný a šťastný život, alespoň toto nám budiž útěchou.

Jsme si vědomi skutečnosti, že nejvíc, Milane, budeš chybět své rodině, na kterou jsi byl právem pyšný.

Jménem manželky Hany si vás, vážení přítomní, dovoluji požádat o zdržení se osobních kondolencí.

Perun s tebou, nejdražší kamaráde, budeš nám Všem moc chybět…

CMS systém Správce webu - Reklamní agentura YASHICA