PÁLAVA 2019 od čt 9.5. do so 11.5

PÁLAVA Tour 2019 - DVACÁTÝ ROČNÍK!!!
Uběhla neuvěřitelně dlouhá doba, co pravidelně v hojném počtu navštěvujeme Pálavu, Kemp Nové Mlýny. První ročník byl výjimečný, stejně tak jako ty co následovaly a mnohé pak léta pronásledovaly. Šála na zelené vlně, porod Lály, Mejsnova modrá krev, kdy se stal po havárii prezidentem Perunů a ze slavných výroků, ten AŤŮV: "Tolik peněz stálos a nejedos!" et cetera, et cetera, ... Je na co za těch posledních dvacet let vzpomínat!


PERUN pf 2019

Přátelé, kamarádi, PERUN ať provází kroky nás Všech ve zdraví a hojnosti. Dokud žijeme, můžeme! VĚK je jenom ČÍSLO... MY JEŠTĚ NEJSME STARÝ! Hudba a zpěv > RYBIČKY 48. KLIKNĚTE na: PERUNSKOU PF-KU 2019


Stále aktuální - hledáme DÁRCE KRVE.

KARLOS Holík - VÝZVA!
Řady dárců krve proklatě prořídly a potřebovali bychom novou krev. Tak přátelé, všichni, kdo jste mohoucí a zdravotně v pořádku, podpořte dobrou věc a perunského ducha, a přidejte se do našich řad. A vězte, že pro muže je darování krve nadmíru prospěšné, jelikož podporuje krvetvorbu a nahrazuje středověké pouštění žilou (ženy mají výměnu od přírody zařízenu přirozeně, proto jsou méně náchylné na kardiovaskulární choroby a infarkty). M.Z.K.Perun Kuchťa

bude vždy duchem s námi...


PERUNI made in USA 2011-04

Semínko myšlenky Perunů už klíčí mezi betonem a sklem v New Yorku. Díky Leo /ostatní foto v odělení Fotografií/


Vaše vzkazy

Vaše jméno:
Zpráva:
Kolik je sedm krát devět?   (vepište číslovku)

|< < ... 3 4 5 6 7 8 9 ... > >|

Mejsn (2.1.2017 12:01)

Vážení a milí,
turnájek proběhl bez větších potíží,nakonec se sešlo 5 trojic skoro.
Máme na poháru opět dalšího peruna,který se tam po skvělých výkonech dostal.
Všechno podstatné dokládá fotogalerie na rajčeti.
http://peruni-cz.rajce.idnes.cz/Silvestrovskovanocni_turnaj_31.12.2016/
Ještě jednou děkuji všem zúčastněným a všem hodně zdraví do roku 2017.

Bláža (22.12.2016 08:14)

Po velmi náročném středečním "vaignerování", nedám ani čtvrteční NOHEJBAL 22. 12., což mě mrzí. Přeji Všem krásné Vánoce a Leoškovi brzké zotavení. Perun ať provází vaše kroky ve zdraví, duševním i fyzickém. MZ, teta B.

Bláža (24.11.2016 13:31)

Pjátelé, kamájádi, nevypadá to dobře. Cpu se bezvýsledně paralenem, ale moribundus zasekl drápek. Vzhledem k tomu, že mám v sobotu rodinnou oslavu narozenin, kde nebude chybět excelentní paní bečka G11, tak tento pátek 25. 11. vynechávám. Nelituji, vždyť na oslavě jsem už jednou byl. PS: Na DAR pro osmdesátníky jsem Staníkovi požadovanou částku přispěl. Děkuji všem za laskavé pochopení. PERUN ať provází vaše kroky ve zdraví. MZB.

Mejsn (10.11.2016 12:38)

Nananána,nananána,nananána...nananá......dneska večer bude,tak fšicni na značkách.
Perúúúúúúúúúúúúún

Bláža (9.11.2016 09:40)

ŠÁLO, naprosto geniální komentář. Hudbu složil, slova napsal, skladatel Ing. Arch. Arnošt Amadeus Fabík. Kolektivní šíření infikované melodie, teta-n Bláža. SUPER, není dne, abych si melodii nezanotoval: "Nananána, nananána, nananána, nananá, ..." a včera jsem tam dokonce 3 pilsner urguell pustil. Co myslíte, chutnalo mi? Bylo to neskutečně skutečné, tak tohle je RÁJ!

Šála (8.11.2016 22:09)

Nananána, nananána, nananána, nananá...
Nesmrtelný song z 14 m pod zemí.
Text a melodie: Arnošt Amadeus
Zdroj podprahových akustických vln: teta Bláža
Jedinec infikován touto melodií dostane po jejím zaznění neovladatelnou chuť na pivo

Tesi (7.11.2016 17:44)

Pánové musím poděkovat organizátorům za perfektní zážitek, na tento víkend budu dlouho vzpomínat! Ať žije plzeňský!!!

Karlos (1.11.2016 17:30)

Ahoj kamarádi, po čtvrtečním večírku s kapelami Embolly a Tom Bowling na Béčku, kterého se zúčastnili i někteří skalní Peruni, jsem byl maličko schvácen nejen vypitými chutnými moky na oslavu mých narozenin, nýbrž i rýmečkou, kterou zde prezentoval L.P.P.K.
Přes všechna úskalí a choroby jsem se však přesto zvedl a odjel v sobotu večer do Bratilslavy na koncert skupiny Elán, na který jsem byl pozván z důvodu rozšíření kapely o dechovou sekci pro právě probíhající turné. Jako fanoušek mnoha jiných rozdílných žánrů musím konstatovat, že dechy jsou prostě bomba, i když je napasuješ do popíku, takže ač nerad, musím konstatovat, že jsem si koncert užil. A teď vzhůru na Plzeň. M.Z.K.

L.P.P.K (21.10.2016 10:32)

Vím, že jsem chyběl. Schvátila mě těžká chlapská naštěstí vyléčitelná nemoc. Dostal jsem rýmečku. Vzhledem k víkendovému programu jsem musel s touto zákeřnou chorobou bojovat čajíčkem a citrónkem poňváč sobota musí bejt OK.

Perun s Váma.

Mejsn (21.10.2016 08:52)

Perun nohejbalisti.Po minulém týdnu kdy dorazilo 12 kopálistů to bylo tentokrát o malinko slabší,jen 8 kusů.Ale zaplať pánbůh za to.Výkony některých jedinců velmi slabé(Mejsn) .....asi nebyl jonťák.Přišel jeden z nováčků a skvěle se zapsal.......příště budou svíčky z BOSCHe.
Ježkovna ve čtyrech a v poklidu.
PS čeká nás perný víkend

|< < ... 3 4 5 6 7 8 9 ... > >|

CMS systém Správce webu - Reklamní agentura YASHICA