PERUNSKÉ PRÁZDNINY

Ukončením nohejbalové sezóny a zahájením Perunských prázdnin PROGRAM nekončí. 9. ĆERVNA vyplouvá jadranská PERUN Regata 2018 a potom nás čeká další programová nabídka, NAROZKY či FESŤÁKY YASHICA + jiné smysluplné akce rozmarného léta, zdraví teta.


PERUNI pf 2018

Přejeme Vám mnoho sil, energie, životního optimismu, hlavně pevné zdraví do Nového roku a sílu do rozkroku. Vždyť už nám táhne na šedesát... PERUNI pf 2018


Stále aktuální - hledáme DÁRCE KRVE.

KARLOS Holík - VÝZVA!
Řady dárců krve proklatě prořídly a potřebovali bychom novou krev. Tak přátelé, všichni, kdo jste mohoucí a zdravotně v pořádku, podpořte dobrou věc a perunského ducha, a přidejte se do našich řad. A vězte, že pro muže je darování krve nadmíru prospěšné, jelikož podporuje krvetvorbu a nahrazuje středověké pouštění žilou (ženy mají výměnu od přírody zařízenu přirozeně, proto jsou méně náchylné na kardiovaskulární choroby a infarkty). M.Z.K.DÁRCI KRVE Peruni byli vyznamenaní!

PERUNI 6. 3. 2013 opět darovali krev. Všem od srdce děkujeme a zejména gratulujeme MEJSNOVI a LEOŠOVI P.P.K., kteří obdrželi čestné plakety za desátý odběr. I přesto, že ústrojová kázeň byla nedostatečná, jsme na své kamarády pyšní!
Zleva: LEOŠ PPK, (PerunskáTransfůzní) PT sestra, Johny, Karlos, Marťas, MEJSN


PERUNI made in USA 2011-04

Semínko myšlenky Perunů už klíčí mezi betonem a sklem v New Yorku. Díky Leo /ostatní foto v odělení Fotografií/


LPPK navštívil Spojené Království

POTKAL jsem AVARA, píše LPPK z návštěvy Velké Británie, kde úspěšně šířil myšlenky Perunů. CITUJI: V pravé anglické hospodě na venkově jsem svou angličtinou u několika Guinesů trpělivě vysvětloval, že Peruni nejsou fotbalovej klub. Pochopili to i místní krasavice!? Viz. klikni foto galerie. PS: Pro Mikina - našel jsem TI nového Avara. FOTO GALERIE


Perunští dárci krve 15.2.2012 v AKCI

Další drahocenou tekuninu KREV, darovali PERUNI Karlos, Kpt. Leoš, Kpt. Marťas, Hajńák, prezident VLK Mejsn a k dárcům přibyla známá tvář Peruna Jindry, který daroval takzvanou suchou krev :o)


19. 12. 2013

Sportovní událost roku VNT 2013!

 
1. FLEK - Hrůša, Johny, Árny.

Vánoční nohejbalový turnaj 2013 je úspěšně za námi. Vítězná trojka, byla i přes oprávněné protesty posílena extraligovým hráčem. Johny při vyhlášení výsledků skákal radostí, dělal přemety a kotrmelce! Neúčast několika Perunů a Urňáků z tradiční sestavy, byla nakonec zažehnána díky přílivu mladé a čerstvé krve nových PEPŘů. Vyrovnanými výkony se pochlubilo 21 hráčů v 7 týmech.
Exkluzivní fotografie Šály na Rajčeti


Účast slabší, ale hráčů dost
Nedostavil se loňský vítěz Alex, který sjížděl rakouské svahy, Kuchťa zase musel zůstat v Jugošce, Kiči a Tesi dostali moribundus, Mijo se omluvil, Ivoš K. se omluvil již po čtvrté, PN Rafička nereagoval na pozvánku atd. Jmenovaní chyběli zejména na večůrku. Kamarádi, snad to příště klapne.

Celá nohejbalová jednadvacítka15-tý ročník Vánočního nohejbalového turnaje na Badecu se vydařil.
Sportovní výkony družstev byly nejenom ekcelentní, ale i vyrovnané. Díky tomu jsme se dočkali také překvapení. Družstvo na ocasu tabulky v čele s Karlosem, vyhrálo jeden set nad vítězným týmem, což se nikomu nepodařilo. Spekulovalo se dokonce i o tom, že výhra setu, byla výsledkem systematického zastrašování extraligového soupeře, ale kde není žalobce, není soudce...
Abychom potrápili vítěze a Kohoutovi, alespoň na chvíli srazili hřebínek, změnili jsme pravidla při vyhlašování pořadí. K nelibosti a údivu vítězného družstva se umístění týmů losovalo.
Ptáte se proč? Bylo vzneseno hned několik protestů!
1/ Extraligový hráč své soupeře nekompromisně drtil, takže nebýt výhrůžek Karlose, zůstali by vítězové bez porážky.
2/ Pepř Árny přišel v 6hod. ráno domů, byl úplně grogy a přesto ten den dokázal zmobilizovat svoje síly a podával neuvěřitelně výkony. Na co my se dřeme celý rok při tréningu, on zvládl levou zadní. To je nadmíru obdivuhodné, ale vzhledem k tomu, že dostatečně neprojevil radost z vítězství, tak to některé i nasralo.
3/ Černou skvrnou turnaje byla hrstka bezcharakterních jedinců (asi čtrnácti), kteří nepřáli vítězství ortodoxně soutěživému Johnymu.

Konec dobrý, všechno dobré.
Divadlo splnilo svůj účel a vyhlášení nakonec proběhlo podle regulí. Euforie JOHNYHO z vítězství byla tak obrovská, že všem přítomným několikrát objednal Kpt. Morgana. Ti, kdo ho znají, vědí, že šlo o největší překvapení večera a dojetím nezůstalo jediné oko suché!

Pochvala patří Marťasovi a barmanovi Románkovi, který stíhal hrát i vzorně obsluhovat. Vynikající uzené z Václavovi dílny se prokládáno špičkovými klobáskami či škvarky z Perun svině a zapíjelo Plzeňským, jako křen.

 

Barrrmannn Románek a vítězný tanec Johnyho Kokrháče.

 

ZÁVĚR
Ke komorní, ale přesto vynikající atmosféře vánočního turnaje přispěli všichni zúčastnění. Končilo se kolem jedné a nezklamal ani Uhláček, který po dlouhé době neodolal a poctil svojí návštěvou Štěpničkův koutek zapomnění.
Končím slovy, já chci žít NON STOP!

Perun s vámi, kamarádi a šťastný Nový rok 2014! 

CMS systém Správce webu - Reklamní agentura YASHICA