ČTVRTEK 21. 3. JARO je tu!

NOHEJBAL začíná na Masaryčce v 18.43 hod. a JARO začíná ve středu 20.3. 2019, hodinu před půlnocí. Oslavíme první jarní dny sportem... Perun ať provází vaše kroky ve zdraví.


PÁLAVA 2019 od čt 9.5. do so 11.5

PÁLAVA Tour 2019 - DVACÁTÝ ROČNÍK!!!
Uběhla neuvěřitelně dlouhá doba, co pravidelně v hojném počtu navštěvujeme Pálavu, Kemp Nové Mlýny. První ročník byl výjimečný, stejně tak jako ty co následovaly a mnohé pak léta pronásledovaly. Šála na zelené vlně, porod Lály, Mejsnova modrá krev, kdy se stal po havárii prezidentem Perunů a ze slavných výroků, ten AŤŮV: "Tolik peněz stálos a nejedos!" et cetera, et cetera, ... Je na co za těch posledních dvacet let vzpomínat!


PERUN pf 2019

Přátelé, kamarádi, PERUN ať provází kroky nás Všech ve zdraví a hojnosti. Dokud žijeme, můžeme! VĚK je jenom ČÍSLO... MY JEŠTĚ NEJSME STARÝ! Hudba a zpěv > RYBIČKY 48. KLIKNĚTE na: PERUNSKOU PF-KU 2019


Stále aktuální - hledáme DÁRCE KRVE.

KARLOS Holík - VÝZVA!
Řady dárců krve proklatě prořídly a potřebovali bychom novou krev. Tak přátelé, všichni, kdo jste mohoucí a zdravotně v pořádku, podpořte dobrou věc a perunského ducha, a přidejte se do našich řad. A vězte, že pro muže je darování krve nadmíru prospěšné, jelikož podporuje krvetvorbu a nahrazuje středověké pouštění žilou (ženy mají výměnu od přírody zařízenu přirozeně, proto jsou méně náchylné na kardiovaskulární choroby a infarkty). M.Z.K.Perun Kuchťa

bude vždy duchem s námi...


PERUNI made in USA 2011-04

Semínko myšlenky Perunů už klíčí mezi betonem a sklem v New Yorku. Díky Leo /ostatní foto v odělení Fotografií/


14. 2. 2014

Pátek, badmintonu svátek?

 
VÍCE - klikni na obrázek!

14. 2. v 7.30hod. započalo badmintonové zápolení deseti Pepřů. Díky fyzické náročnosti se tentokrát i poražení cítili jako vítězové. Po sportovních výkonech jsme od 9:03h. společně shlédli hokejové olympijské utkání ČR - Lotyšsko. Naši vyhráli 4:2. Ranní službu zajistil a nechal s láskou připravit kpt. Marťas. Vydatná snídaně zahrnovala fazole, párky, volská oka a špičkové buchtičky ke kávě. Společně s pestrým výběrem nápojů, to nemělo chybu. Bohužel, o Kpt. Morgana jsme museli opakovaně žadonit, což na celkem vydařenou akci, vrhlo drobný stín. Jinak šlo o skutečně příjemně strávené dopoledne, které bychom si mohli někdy zopakovat. Mír a Perun s Vámi, KAMAJÁDI.

CMS systém Správce webu - Reklamní agentura YASHICA