PÁLAVA 2019 od čt 9.5. do so 11.5

PÁLAVA Tour 2019 - DVACÁTÝ ROČNÍK!!!
Uběhla neuvěřitelně dlouhá doba, co pravidelně v hojném počtu navštěvujeme Pálavu, Kemp Nové Mlýny. První ročník byl výjimečný, stejně tak jako ty co následovaly a mnohé pak léta pronásledovaly. Šála na zelené vlně, porod Lály, Mejsnova modrá krev, kdy se stal po havárii prezidentem Perunů a ze slavných výroků, ten AŤŮV: "Tolik peněz stálos a nejedos!" et cetera, et cetera, ... Je na co za těch posledních dvacet let vzpomínat!


PERUN pf 2019

Přátelé, kamarádi, PERUN ať provází kroky nás Všech ve zdraví a hojnosti. Dokud žijeme, můžeme! VĚK je jenom ČÍSLO... MY JEŠTĚ NEJSME STARÝ! Hudba a zpěv > RYBIČKY 48. KLIKNĚTE na: PERUNSKOU PF-KU 2019


Stále aktuální - hledáme DÁRCE KRVE.

KARLOS Holík - VÝZVA!
Řady dárců krve proklatě prořídly a potřebovali bychom novou krev. Tak přátelé, všichni, kdo jste mohoucí a zdravotně v pořádku, podpořte dobrou věc a perunského ducha, a přidejte se do našich řad. A vězte, že pro muže je darování krve nadmíru prospěšné, jelikož podporuje krvetvorbu a nahrazuje středověké pouštění žilou (ženy mají výměnu od přírody zařízenu přirozeně, proto jsou méně náchylné na kardiovaskulární choroby a infarkty). M.Z.K.Perun Kuchťa

bude vždy duchem s námi...


PERUNI made in USA 2011-04

Semínko myšlenky Perunů už klíčí mezi betonem a sklem v New Yorku. Díky Leo /ostatní foto v odělení Fotografií/


7. 3. 2014

Excelentní nohejbal a veselá besídka!

 
UHLÁK na nástěnce

První březnový čtvrtek 6. 3. 2014 přilákal na nohejbal 9 hráčů. Díky vhodné kombinaci družstev, získala hra na dynamičnosti. Vyrovnané výměny znásobily dokonalý požitek ze hry a zvedly hladinu adrenalinu v krvi. Do sprch jsem odcházeli v dobrém rozmaru, opojeni hrou a Mejsn s Uhlákem opojeni ionťákem od Svetříka.
Na JEŽKOVNĚ se o zábavu celoplošně postaral muž na obrázku! Dělal mumli-mumli, tuli-tuli a sliboval, že se budou dít velké věci, byla to legrace :o) Přišlo 7 Perunů a 1 Svetřík. Kolektivní téma - Uhlák 50, Pálava 2014 a trička. Služba - čekali jsme sice delikatesu, ale norský salát překonal naše představy. Dokonalá harmonie chuti je důkazem toho, že byl Hajňákův salát vyroben z kvalitních ryb a připravován s láskou. Hodnocení 5*!

CMS systém Správce webu - Reklamní agentura YASHICA