ČTVRTEK 21. 3. JARO je tu!

NOHEJBAL začíná na Masaryčce v 18.43 hod. a JARO začíná ve středu 20.3. 2019, hodinu před půlnocí. Oslavíme první jarní dny sportem... Perun ať provází vaše kroky ve zdraví.


PÁLAVA 2019 od čt 9.5. do so 11.5

PÁLAVA Tour 2019 - DVACÁTÝ ROČNÍK!!!
Uběhla neuvěřitelně dlouhá doba, co pravidelně v hojném počtu navštěvujeme Pálavu, Kemp Nové Mlýny. První ročník byl výjimečný, stejně tak jako ty co následovaly a mnohé pak léta pronásledovaly. Šála na zelené vlně, porod Lály, Mejsnova modrá krev, kdy se stal po havárii prezidentem Perunů a ze slavných výroků, ten AŤŮV: "Tolik peněz stálos a nejedos!" et cetera, et cetera, ... Je na co za těch posledních dvacet let vzpomínat!


PERUN pf 2019

Přátelé, kamarádi, PERUN ať provází kroky nás Všech ve zdraví a hojnosti. Dokud žijeme, můžeme! VĚK je jenom ČÍSLO... MY JEŠTĚ NEJSME STARÝ! Hudba a zpěv > RYBIČKY 48. KLIKNĚTE na: PERUNSKOU PF-KU 2019


Stále aktuální - hledáme DÁRCE KRVE.

KARLOS Holík - VÝZVA!
Řady dárců krve proklatě prořídly a potřebovali bychom novou krev. Tak přátelé, všichni, kdo jste mohoucí a zdravotně v pořádku, podpořte dobrou věc a perunského ducha, a přidejte se do našich řad. A vězte, že pro muže je darování krve nadmíru prospěšné, jelikož podporuje krvetvorbu a nahrazuje středověké pouštění žilou (ženy mají výměnu od přírody zařízenu přirozeně, proto jsou méně náchylné na kardiovaskulární choroby a infarkty). M.Z.K.Perun Kuchťa

bude vždy duchem s námi...


PERUNI made in USA 2011-04

Semínko myšlenky Perunů už klíčí mezi betonem a sklem v New Yorku. Díky Leo /ostatní foto v odělení Fotografií/


7. 3. 2014

Excelentní nohejbal a veselá besídka!

 
UHLÁK na nástěnce

První březnový čtvrtek 6. 3. 2014 přilákal na nohejbal 9 hráčů. Díky vhodné kombinaci družstev, získala hra na dynamičnosti. Vyrovnané výměny znásobily dokonalý požitek ze hry a zvedly hladinu adrenalinu v krvi. Do sprch jsem odcházeli v dobrém rozmaru, opojeni hrou a Mejsn s Uhlákem opojeni ionťákem od Svetříka.
Na JEŽKOVNĚ se o zábavu celoplošně postaral muž na obrázku! Dělal mumli-mumli, tuli-tuli a sliboval, že se budou dít velké věci, byla to legrace :o) Přišlo 7 Perunů a 1 Svetřík. Kolektivní téma - Uhlák 50, Pálava 2014 a trička. Služba - čekali jsme sice delikatesu, ale norský salát překonal naše představy. Dokonalá harmonie chuti je důkazem toho, že byl Hajňákův salát vyroben z kvalitních ryb a připravován s láskou. Hodnocení 5*!

CMS systém Správce webu - Reklamní agentura YASHICA