PÁLAVSKÉ PO VINNÉ 2020

11. - 13. ČERVNA
Po cestě do ráje, řežeme zatáčky,
zastávky střídáme, zvyšujem otáčky!
Co všechno nás čeká, toho se nebojíme,
někdo se leká, ale my obstojíme!


Pro všechny DÁRCE KRVE.

KARLOS Holík - VÝZVA!
Řady dárců krve proklatě prořídly a potřebovali bychom novou krev. Tak přátelé, všichni, kdo jste mohoucí a zdravotně v pořádku, podpořte dobrou věc a perunského ducha, a přidejte se do našich řad. A vězte, že pro muže je darování krve nadmíru prospěšné, jelikož podporuje krvetvorbu a nahrazuje středověké pouštění žilou (ženy mají výměnu od přírody zařízenu přirozeně, proto jsou méně náchylné na kardiovaskulární choroby a infarkty). M.Z.K.Perun Kuchťa

bude vždy duchem s námi...


PERUNI made in USA 2011-04

Semínko myšlenky Perunů už klíčí mezi betonem a sklem v New Yorku. Díky Leo /ostatní foto v odělení Fotografií/


7. 3. 2014

Excelentní nohejbal a veselá besídka!

 
UHLÁK na nástěnce

První březnový čtvrtek 6. 3. 2014 přilákal na nohejbal 9 hráčů. Díky vhodné kombinaci družstev, získala hra na dynamičnosti. Vyrovnané výměny znásobily dokonalý požitek ze hry a zvedly hladinu adrenalinu v krvi. Do sprch jsem odcházeli v dobrém rozmaru, opojeni hrou a Mejsn s Uhlákem opojeni ionťákem od Svetříka.
Na JEŽKOVNĚ se o zábavu celoplošně postaral muž na obrázku! Dělal mumli-mumli, tuli-tuli a sliboval, že se budou dít velké věci, byla to legrace :o) Přišlo 7 Perunů a 1 Svetřík. Kolektivní téma - Uhlák 50, Pálava 2014 a trička. Služba - čekali jsme sice delikatesu, ale norský salát překonal naše představy. Dokonalá harmonie chuti je důkazem toho, že byl Hajňákův salát vyroben z kvalitních ryb a připravován s láskou. Hodnocení 5*!

CMS systém Správce webu - Reklamní agentura YASHICA