PERUNSKÉ PRÁZDNINY

Ukončením nohejbalové sezóny a zahájením Perunských prázdnin PROGRAM nekončí. 9. ĆERVNA vyplouvá jadranská PERUN Regata 2018 a potom nás čeká další programová nabídka, NAROZKY či FESŤÁKY YASHICA + jiné smysluplné akce rozmarného léta, zdraví teta.


PERUNI pf 2018

Přejeme Vám mnoho sil, energie, životního optimismu, hlavně pevné zdraví do Nového roku a sílu do rozkroku. Vždyť už nám táhne na šedesát... PERUNI pf 2018


Stále aktuální - hledáme DÁRCE KRVE.

KARLOS Holík - VÝZVA!
Řady dárců krve proklatě prořídly a potřebovali bychom novou krev. Tak přátelé, všichni, kdo jste mohoucí a zdravotně v pořádku, podpořte dobrou věc a perunského ducha, a přidejte se do našich řad. A vězte, že pro muže je darování krve nadmíru prospěšné, jelikož podporuje krvetvorbu a nahrazuje středověké pouštění žilou (ženy mají výměnu od přírody zařízenu přirozeně, proto jsou méně náchylné na kardiovaskulární choroby a infarkty). M.Z.K.DÁRCI KRVE Peruni byli vyznamenaní!

PERUNI 6. 3. 2013 opět darovali krev. Všem od srdce děkujeme a zejména gratulujeme MEJSNOVI a LEOŠOVI P.P.K., kteří obdrželi čestné plakety za desátý odběr. I přesto, že ústrojová kázeň byla nedostatečná, jsme na své kamarády pyšní!
Zleva: LEOŠ PPK, (PerunskáTransfůzní) PT sestra, Johny, Karlos, Marťas, MEJSN


PERUNI made in USA 2011-04

Semínko myšlenky Perunů už klíčí mezi betonem a sklem v New Yorku. Díky Leo /ostatní foto v odělení Fotografií/


LPPK navštívil Spojené Království

POTKAL jsem AVARA, píše LPPK z návštěvy Velké Británie, kde úspěšně šířil myšlenky Perunů. CITUJI: V pravé anglické hospodě na venkově jsem svou angličtinou u několika Guinesů trpělivě vysvětloval, že Peruni nejsou fotbalovej klub. Pochopili to i místní krasavice!? Viz. klikni foto galerie. PS: Pro Mikina - našel jsem TI nového Avara. FOTO GALERIE


Perunští dárci krve 15.2.2012 v AKCI

Další drahocenou tekuninu KREV, darovali PERUNI Karlos, Kpt. Leoš, Kpt. Marťas, Hajńák, prezident VLK Mejsn a k dárcům přibyla známá tvář Peruna Jindry, který daroval takzvanou suchou krev :o)


7. 3. 2014

Excelentní nohejbal a veselá besídka!

 
UHLÁK na nástěnce

První březnový čtvrtek 6. 3. 2014 přilákal na nohejbal 9 hráčů. Díky vhodné kombinaci družstev, získala hra na dynamičnosti. Vyrovnané výměny znásobily dokonalý požitek ze hry a zvedly hladinu adrenalinu v krvi. Do sprch jsem odcházeli v dobrém rozmaru, opojeni hrou a Mejsn s Uhlákem opojeni ionťákem od Svetříka.
Na JEŽKOVNĚ se o zábavu celoplošně postaral muž na obrázku! Dělal mumli-mumli, tuli-tuli a sliboval, že se budou dít velké věci, byla to legrace :o) Přišlo 7 Perunů a 1 Svetřík. Kolektivní téma - Uhlák 50, Pálava 2014 a trička. Služba - čekali jsme sice delikatesu, ale norský salát překonal naše představy. Dokonalá harmonie chuti je důkazem toho, že byl Hajňákův salát vyroben z kvalitních ryb a připravován s láskou. Hodnocení 5*!

CMS systém Správce webu - Reklamní agentura YASHICA