PERUNSKÉ PRÁZDNINY

Ukončením nohejbalové sezóny a zahájením Perunských prázdnin PROGRAM nekončí. 9. ĆERVNA vyplouvá jadranská PERUN Regata 2018 a potom nás čeká další programová nabídka, NAROZKY či FESŤÁKY YASHICA + jiné smysluplné akce rozmarného léta, zdraví teta.


PERUNI pf 2018

Přejeme Vám mnoho sil, energie, životního optimismu, hlavně pevné zdraví do Nového roku a sílu do rozkroku. Vždyť už nám táhne na šedesát... PERUNI pf 2018


Stále aktuální - hledáme DÁRCE KRVE.

KARLOS Holík - VÝZVA!
Řady dárců krve proklatě prořídly a potřebovali bychom novou krev. Tak přátelé, všichni, kdo jste mohoucí a zdravotně v pořádku, podpořte dobrou věc a perunského ducha, a přidejte se do našich řad. A vězte, že pro muže je darování krve nadmíru prospěšné, jelikož podporuje krvetvorbu a nahrazuje středověké pouštění žilou (ženy mají výměnu od přírody zařízenu přirozeně, proto jsou méně náchylné na kardiovaskulární choroby a infarkty). M.Z.K.DÁRCI KRVE Peruni byli vyznamenaní!

PERUNI 6. 3. 2013 opět darovali krev. Všem od srdce děkujeme a zejména gratulujeme MEJSNOVI a LEOŠOVI P.P.K., kteří obdrželi čestné plakety za desátý odběr. I přesto, že ústrojová kázeň byla nedostatečná, jsme na své kamarády pyšní!
Zleva: LEOŠ PPK, (PerunskáTransfůzní) PT sestra, Johny, Karlos, Marťas, MEJSN


PERUNI made in USA 2011-04

Semínko myšlenky Perunů už klíčí mezi betonem a sklem v New Yorku. Díky Leo /ostatní foto v odělení Fotografií/


LPPK navštívil Spojené Království

POTKAL jsem AVARA, píše LPPK z návštěvy Velké Británie, kde úspěšně šířil myšlenky Perunů. CITUJI: V pravé anglické hospodě na venkově jsem svou angličtinou u několika Guinesů trpělivě vysvětloval, že Peruni nejsou fotbalovej klub. Pochopili to i místní krasavice!? Viz. klikni foto galerie. PS: Pro Mikina - našel jsem TI nového Avara. FOTO GALERIE


Perunští dárci krve 15.2.2012 v AKCI

Další drahocenou tekuninu KREV, darovali PERUNI Karlos, Kpt. Leoš, Kpt. Marťas, Hajńák, prezident VLK Mejsn a k dárcům přibyla známá tvář Peruna Jindry, který daroval takzvanou suchou krev :o)


31. 1. 2014

ČTVRTEK 30. 1. 2014

 
STING and Trudie

Pokud se nepletu, bylo nás na nohejbale 9 + 2 nehrající (Alex s Alexíčkem). Velké množství IONŤÁKŮ od Václava způsobilo, že jsem ve finále dopadl jako Popelka (mlha předem mnou, mlha za mnou). Hodně pálavského slunce, málo pičů! Jako jediný z hráčů, jsem se, patřičně rozjásán, zúčastnil MJUZIK na Badecu. Vypadalo to, že nepřežiju první 2 skladby a ejhle, nakonec jsem se, byť marně, snažil přítomné přemluvit, abychom poseděli do rána. Bylo nás only 5! Marťas, Čmáral ÁRNY, Bláža & DVĚ holki M+I. Nejprve jsme sjeli OZZYHO se Sabbatama a pak jsme si naplno vychutnávali koncert Stinga za doprovodu symfonického orchestru. Byl to balzám na duši a neskutečně silný emotivní zážitek. Bohatý raut, vynikající domácí paštička, slané mňamky pečené, lahodná vína a přítomnost milované atmosféru celého večera mnohonásobně umocnily. Pamatuji si jen, že jsme zdaleka nebyli do půlnoci doma! Bylo nás málo, ale hudební besídku jsme si užili plnými doušky. Těším se na příště a tentokrát rovnou s děvčaty! PS: Sting měl na place také svoji Trudie. M.Z.B.

CMS systém Správce webu - Reklamní agentura YASHICA