ČTVRTEK 21. 3. JARO je tu!

NOHEJBAL začíná na Masaryčce v 18.43 hod. a JARO začíná ve středu 20.3. 2019, hodinu před půlnocí. Oslavíme první jarní dny sportem... Perun ať provází vaše kroky ve zdraví.


PÁLAVA 2019 od čt 9.5. do so 11.5

PÁLAVA Tour 2019 - DVACÁTÝ ROČNÍK!!!
Uběhla neuvěřitelně dlouhá doba, co pravidelně v hojném počtu navštěvujeme Pálavu, Kemp Nové Mlýny. První ročník byl výjimečný, stejně tak jako ty co následovaly a mnohé pak léta pronásledovaly. Šála na zelené vlně, porod Lály, Mejsnova modrá krev, kdy se stal po havárii prezidentem Perunů a ze slavných výroků, ten AŤŮV: "Tolik peněz stálos a nejedos!" et cetera, et cetera, ... Je na co za těch posledních dvacet let vzpomínat!


PERUN pf 2019

Přátelé, kamarádi, PERUN ať provází kroky nás Všech ve zdraví a hojnosti. Dokud žijeme, můžeme! VĚK je jenom ČÍSLO... MY JEŠTĚ NEJSME STARÝ! Hudba a zpěv > RYBIČKY 48. KLIKNĚTE na: PERUNSKOU PF-KU 2019


Stále aktuální - hledáme DÁRCE KRVE.

KARLOS Holík - VÝZVA!
Řady dárců krve proklatě prořídly a potřebovali bychom novou krev. Tak přátelé, všichni, kdo jste mohoucí a zdravotně v pořádku, podpořte dobrou věc a perunského ducha, a přidejte se do našich řad. A vězte, že pro muže je darování krve nadmíru prospěšné, jelikož podporuje krvetvorbu a nahrazuje středověké pouštění žilou (ženy mají výměnu od přírody zařízenu přirozeně, proto jsou méně náchylné na kardiovaskulární choroby a infarkty). M.Z.K.Perun Kuchťa

bude vždy duchem s námi...


PERUNI made in USA 2011-04

Semínko myšlenky Perunů už klíčí mezi betonem a sklem v New Yorku. Díky Leo /ostatní foto v odělení Fotografií/


14. 2. 2014

Čtvrteční harmonie

Ve čtvrtek 13. 2. se nedostavily posily z Budíkovic. Účast však byla vysoká a na nohejbal dorazilo 10 hráčů. Po dlouhé době nás poctil svojí účastí i Jirka Rymeš, který díky úrazu klempíroval, takže s natažením saka nebyly problémy. Přišli i občasní hráči, Kiči se Nunym, které je nutné pochválit za včasný příchod před půl sedmou! Srandista Kiči se v šatně dohadoval, že chodí na rozdíl od nás pravidelně, čímž všechny přítomné upřímně rozesmál. Zahráli jsme si bezvadně, naladěni na stejnou vlnu a všichni si výměny pochvalovaly. Tak to má být. O ionťáky se postaral LPPK a tentokrát vsadil na kvalitu na místo množství. Na výkonech to bylo znát. Hrstka statečných posléze navštívila Ježkovnu - PerunBOX.    

CMS systém Správce webu - Reklamní agentura YASHICA